Байден

Байден посилить тиск на криптоіндустрію новим призначенням

За повідомленням джерела Bloomberg, президент Джо Байден може призначити професора права, відому критикою індустрії криптовалют і вітає ключову роль уряду в банківському і фінансовому секторі, для управління регулятором Волл-стріт.

Кандидат Байдена Саулі Омарова неодноразово заявляла, що змінить банківську справу. Вона може приєднатися до Управління валютного контролера наступного або навіть цього тижня. Основна мета організації – нагляд за найбільшими кредитними установами країни, включаючи JPMorgan Chase & Co., Bank of America Corp. і Citigroup Inc.

Очікується, що Омарова посилить правила і контроль над Волл-стріт, а також введе більш жорсткі правила для індустрії. Однак сумнівно, чи підтримає адміністрація Байдена нову кандидатуру, оскільки вона прагне перевести споживчий банкінг з приватного сектора в ФРС.

Крім того, потенційна глава регулятора не упускає можливість розкритикувати швидко розвивальну криптовалютну індустрію, відзначаючи, що це приносить користь вже наявної в країні нефункціональної фінансовій системі. Вона вважає, що цифрові активи дестабілізують традиційну економіку і можуть використовуватися приватними компаніями для уникнення сплати податків і ведення незаконної діяльності.

Щоб отримати цю посаду, професору юридичної школи Корнелльського університету доведеться поборотися, оскільки демократи мають незначну більшість в Сенаті. Призначення Омарової, швидше за все, завдасть шкоди приватному банківському сектору, який направить лобі проти неї.

Раніше адміністрація Байдена вже представляла інших кандидатів, але всі вони були відхилені як не відповідають прогресивній політиці демократів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.