AXS

AXS додає у вартості й досягає нового ATH

Токен Axie Infinity Shards (AXS) за минулі 24 години зріс, більш ніж на 17% і оновив свій історичний максимум кілька годин тому на позначці вище $ 21.

Крипто-гра Axie Infinity продовжує свій, здавалося б, невпинне зростання. Її актив AXS виріс більш ніж на 17% за останню добу і більше ніж на 148% за минулі 7 днів.

Такий рух вартості AXS підняло актив до нового ATH в $ 21,65, при цьому після токен кілька опустився і торгується на момент підготовки тексту, за даними Profitgid, на позначці в $ 20,21.

Axie Infinity – це гра в стилі покемонів, в якій користувачі ростять, тренують істот під назвою “Axies”, а також влаштовують битви між ними. Самі Акси представлені невзаємозамінними токенами (NFT). Такі маркери можуть бути пов’язані з цифровими об’єктами (твори мистецтва, наприклад) або, як у цьому випадку, з внутрішньоігрові артефакти. Для участі в грі тренерам для початку потрібно придбати 3 Акси.

NFT також використовуються для подання ділянок цифрової землі в грі: в цьому році 9 таких ділянок були продані за колосальні й цілком реальні $ 1,5 млн.

Судячи з усього, досить високий бар’єр входу мало впливає (або не впливає зовсім) на популярність гри. Сьогодні вона перебуває на третьому місці за кількістю користувачів в DappRadar серед найбільших NFT-ринків. Однак дані за останні 24 години й за останні 7 днів висувають її й зовсім на перше місце. Так, тільки за останню добу тут понад 27,7 тисячі гравців взяли участь в переміщеннях понад $ 32,8 млн.

AXS – це токен ERC-20, відмінний від NFT, який представляють Axies. AXS доступний стекінг, що дозволяє отримати нові, недавно викарбувані AXS, а після використовувати їх для оплати на ігровому ринку гри. Він також дає можливість власникам брати участь в голосуванні по управлінню.

Токени для інших подібних ігрових проєктів не можуть похвалитися таким колосальним приростом за останню добу, хоча в більшості своїй вони все ж мають тенденцію до зростання за останні 7 днів.

Курс MANA Decentraland за останні 24 години зменшився на 4,2%, але виріс на 19,8% за останні 7 днів. Водночас Enjin Coin (ENJ) втратив 3,5% за останні 24 години, але збільшився 13,1% за останні сім днів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *