16 Грудня 2022 в 08:22
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Amber Group залучила $300 млн від Fenbushi Capital та інших інвесторів

Amber Group
Share this page to Telegram

Криптовалютна платформа Amber Group залучила $300 млн у рамках раунду фінансування Серії C. Його очолила Fenbushi Capital US.

Згідно з повідомленням, фінансування також надали «інші криптовалютні інвестори та сімейні офіси». Їхні назви платформа не розкрила, як і свою оцінку.

«Цей раунд демонструє довіру інвесторів до бізнесу Amber та прагнення разом створювати наше майбутнє. У рамках цього майбутнього для нас важливо адаптуватися та захищати клієнтів у складних ринкових умовах», – наголосили в компанії.

В Amber Group додали, що до колапсу FTX планували провести раунд Серії B+ та зберегти оцінку в $3 млрд. Однак після краху структур Сема Бенкмана-Фріда платформа одразу перейшла до Серії C.

За даними Bloomberg, більшість залученого фінансування призначена для виплат клієнтам. Одним із них нібито є співзасновник та CEO криптолендингової платформи Vauld Даршан Батіджа. Раніше ЗМІ повідомляли, що Amber Group заборгувала йому близько $130 млн.

У компанії зазначили, що планують скоротити другорядні напрямки та зосередитися «на основному бізнесі та клієнтах».

Нагадаємо, у грудні Amber Group скасувала річні бонуси співробітникам та скоротила зарплати керівництва через повільне зростання бізнесу та невизначеність в індустрії.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар