16 Листопада 2022 в 21:32
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

ADGM Courts запровадила технології блокчейну у практику арбітражних судів ОАЕ

ADGM Courts
Share this page to Telegram

Судові органи Об’єднаних Арабських Еміратів запустили нову систему обліку, яка засвідчуватиме судові рішення у цифровій формі та забезпечуватиме їх доступність до виконання у будь-якій точці світу.

Компанія ADGM Courts, розробник системи обліку, заявила, що застосування технології блокчейну призведе до суттєвої економії часу та коштів для сторін судочинства при виконанні рішень щодо комерційних спорів. Ініціатива ADGM Courts спирається на незмінність технології, що забезпечує високу впевненість у справжності судових рішень.

Рішення арбітражних судів вже у момент винесення стануть доступні сторонам, судам та організаціям, які здійснюють їхнє примусове виконання. Сторонам не потрібно буде чекати завірену копію судового рішення, щоб розпочати процес виконання юрисдикції.

Генеральний директор ADGM Courts Лінда Фітц-Алан (Linda Fitz-Alan) оголосила, що це «новаторське рішення, що дозволяє радикально перетворити надання судових послуг за допомогою найпрогресивніших технологій».

За словами керівника, компанії, особливо ті, які зосереджені у сфері міжнародної торгівлі та комерції, «переважно» вітають модернізацію системи. Оскільки багаторазово виграють від негайного виконання рішень щодо комерційних спорів.

Раніше уряд ОАЕ заявив про готовність створити умови найбільшого сприяння для інкорпорації технологічних компаній та надати десятирічний дозвіл на проживання, що дозволяє експатріантам жити в країні.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар