DeFi

Aave, Curve і Sushi приєдналися до ініціативи з глобального впровадження DeFi

Група відомих DeFi-протоколів оголосила про запуск ініціативи DeFi for the People, спрямованої на розширення числа користувачів децентралізованих фінансів у світі.

Проєкт заснований на платформі Celo. Його засновниками стали Aave, Curve, Sushi, PoolTogether, 0x, UMA, Valora, Ubeswap і Moola Market. Серед освітніх та інфраструктурних партнерів альянсу значаться Chainlink, RabbitHole, The Graph і Wrapped.com.

Передбачається, що програма запропонує освітні ініціативи, гранти та пільги на суму $ 100 млн. Близько половини фінансування нададуть учасники проєкту.

Згідно із заявою, Aave внесе в заохочувальний фонд $ 20 млн, Curve – $ 14 млн, Sushi – $ 10 млн, PoolTogether – $ 500 000.

«В останні роки сектор пережив вибухове зростання, але ще не набув широкого поширення. З приблизно 5 млн користувачів DeFi-додатків менше ніж 10% живуть за межами розвинених країн », – йдеться в заяві.

Мета DeFi for the People – відкрити децентралізовані фінанси для 6 млрд власників смартфонів у світі, в тому числі шляхом розробки більш доступних і простих у використанні продуктів.

Нагадаємо, раніше на Celo запустили ініціативу зі створення мобільних DeFi-додатків за участю 50 компаній, включаючи Coinbase Ventures, Andreessen Horowitz і Anchorage.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.