3 Вересня 2021 в 20:38
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

1inch Network оголосив про партнерство з NFT-серіалом Take My Muffin

NFT
Share this page to Telegram

DeFi-проєкт 1inch Network домовився про співпрацю з першим в історії анімаційним NFT-серіалом Take My Muffin (TMM). Про це ForkLog розповіли представники компанії.

Продюсером проєкту виступив Павло Мунтян, один із засновників студії Toonbox і творець вебсеріалу Mr. Freeman.

«Сюжет Take My Muffin багато в чому переплітається з сучасними технологіями, включаючи децентралізовані фінанси (DeFi) та інші рішення на блокчейні», – зазначив він.

Співзасновник 1inch Network Антон Буків додав, що TMM спочатку підтримувався криптоспільнотою і став першим анімаційним серіалом з такою моделлю фінансування. Невзаємозамінний токен проєкту доступний на NFT-платформі Rarible.

Take My Muffin – багатосерійний анімаційний фільм, орієнтований на дорослу аудиторію. Серіал присвячений лиходію, який відкрив в собі суперздатність – придумувати геніальні стартапи.

Щоб повернути пам’ять, Корні почав працювати з триоким котом-бізнесменом Роком, у якого є свої плани на головного героя. Сюжет розгортається в «кислотній версії Кремнієвої долини», де роботи є сусідами з драконами та ходячою картоплею.

Прем’єра Take My Muffin відбудеться в першій половині 2022 року на телеканалі 2×2 і стрімінговому сервісі PREMIER. Заплановані три сезони по 10 серій.

Раніше процесинговий сервіс BitPay інтегрував у свій гаманець протокол агрегування ліквідності з децентралізованих бірж від 1inch Network.

Нагадаємо, в серпні DeFi-проєкт відкрив інвестиційний раунд з оцінкою в $ 2,25 млрд.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар